Profesjonalna
fotografia kobieca

Galeria foto to miejsce gdzie możesz się zainspirować. Galeria foto to także emocje i przeżycia, które przedstawiam tu za pozwoleniem.  Dla upewnienia Ciebie, że jesteś w dobrym miejscu. W dobrym, ponieważ chcesz to przeżyć z ciekawości, dla przyjemności, dla zobaczenia siebie w inny sposób. Czy waży jest powód, całkowicie nie, ponieważ ważne jest, że po prostu chcesz!  Chcesz przeżyć przygodę, chcesz zobaczyć siebie w niecodzienny  sposób. Chcesz mieć swoją niepowtarzalną, jak Ty, galerię swoich zdjęć.

Sesja kobieca długo była moim marzeniem

Zdjęcia Jacka podobały mi się od dawna, jednak zawsze w głowie pozostawały wątpliwości ponieważ tamte dziewczyny to jednak mają to coś. Czy ja się nadaje? Czy w ogóle coś z tego wyjdzie? Zdecydowałam się ale pod wpływem chwili ponieważ „na spokojnie” byłoby mi trudno. Sesja była świetną zabawą ponieważ Jacek potrafi przełamać wszelkie bariery i  wydobyć z kobiety to coś.  Coś co powoduje,  że zdjęcia są niesamowite  – Natalia.

Ty też taka jesteś. Gotowa przekonać się, że się nadajesz bo zapewniam Cię, że na moich zdjęciach, kobiety są prawdziwe.  Mają swoje życie, osobowość, rodzinę, pracę, Możliwe, że mieszkają gdzieś niedaleko Ciebie.